Поки жива пам’ять — живе мир
У Київському ліцеї імені Ярослава Кондратьєва МВС пройшов виховний захід до Дня пам’яті та примирення — дати, яка нагадує про трагічні події Другої світової війни, мільйони людських втрат та важливість збереження миру для майбутніх поколінь.



Ліцеїсти вшанували пам’ять усіх загиблих у роки війни хвилиною мовчання. У своїх виступах вихованці говорили про мужність українського народу, силу людського духу та ціну, яку людство платить за війни й конфлікти.



Найбільш зворушливою частиною заходу були творчі номери, підготовлені ліцеїстами. Учні декламували проникливі вірші, виконували пісні, присвячені темі пам’яті, боротьби та надії. Також ліцеїсти представили тематичну інсценізацію, у якій передали біль розлуки, переживання воєнних років та віру людей у мирне майбутнє.



Цей день щорічно нагадує нам про необхідність берегти історичну пам’ять, цінувати мир і шанувати подвиг тих, хто віддав своє життя заради майбутніх поколінь.






На базі Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва МВС відбулася спільна науково-теоретична конференція ліцеїстів МВС «Інтелектуальна молодь – основа безпечної та сильної держави», присвячена Дню науки та 105-й річниці від дня заснування академії.
