Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.
6 травня до нашого ліцею завітали представники штурмового полку ОШБ НПУ «Сафарі» — поліцейського підрозділу, бійці якого щодня виконують складні бойові завдання та стоять на захисті України.



Під час спілкування правоохоронці розповіли про особливості служби у штурмовому полку, роботу підрозділу в умовах війни, важливість злагодженості, професійної підготовки та психологічної витривалості. Бійці поділилися власними історіями, згадали побратимів та наголосили, що головною силою українських захисників є єдність, відповідальність і відданість своїй державі.




Представники полку «Сафарі» також розповіли про значення підтримки тилу, взаємодопомоги та незламності українського суспільства. Не менш важливу увагу вони приділили темі людяності навіть у найскладніших обставинах, адже саме вона допомагає зберігати силу духу та віру в перемогу.


Щира та відверта розмова дала нашим ліцеїстам можливістю почути правду про службу від тих, хто сьогодні захищає незалежність і майбутнє України.




Напередодні Дня пам’яті та примирення у Київському ліцеї імені Ярослава Кондратьєва МВС практичні психологи провели тематичне арттерапевтичне заняття для ліцеїстів «Пам’ятаємо. Примирюємося. Творимо», присвячене Дню пам’яті та примирення. Захід став простором щирого спілкування, осмислення історичної пам’яті та роздумів про цінність миру, людяності й взаємопідтримки.
03151, м.Київ, проспект Повітряних Сил, 53
[email protected]+ 38 (044) 249 09 53;+ 38 (099) 363 70 92