Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.
25 листопада консультанти юридичної клініки «Захист+» навчально-наукового інституту права та психології провели правопросвітницьке заняття «Стоп насильству!» для ліцеїстів Київського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ.
Під керівництвом викладача-куратора юридичної клініки «Захист+» Валентини Лук’янець-Шахової консультанти розповіли про поняття та ознаки психологічного, економічного, фізичного, сексуального насильства, протидію жорстокому поводженню та дотримання принципу рівності. Під час заходу увагу ліцеїстів було зосереджено на проблемі подолання насильства в сім’ях і жорстокого поводження з дітьми, гендерно зумовленого насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Захід у межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводили студенти ННІПП Вікторія Сема, Іванна Градюк, Карина Сорока, Діана Родюк, Марʼяна Савело, Анна Новак і курсант 3 курсу ННІ № 1 рядовий поліції Ігор Поєдінцев.
Відділ організації наукової діяльності НАВС
Минулого тижня ліцеїсти Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС спільно з вихователем Антоном Тарасовим відвідали виставку «Революція Гідності: історія та пам'ять. 11 років потому», що проходить у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Захід став нагодою пригадати події, які змінили перебіг новітньої історії України, а також усвідомити значення Революції Гідності для становлення української нації.
27 листопада в Київському ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання імені Ярослава Кондратьєва проведено тематичний ранок, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів. Захід став нагадуванням про трагічну сторінку історії України, біль і втрати, яких зазнав наш народ під час геноциду 1932–1933 років.
03151, м.Київ, проспект Повітряних Сил, 53
[email protected]+ 38 (044) 249 09 53