Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.
До Дня пам’яті жертв голодоморів ліцеїсти Київського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання імені Ярослава Кондратьєва НАВС відвідали Національний музей Голодомору-геноциду.
Юнаки й дівчата довідалися детальніше про одну з найтрагічніших сторінок історії України й відчули глибину болю та втрат, які пережив наш народ у 1932–1933 роках.
Музей зберігає пам’ять про жертв Голодомору та містить експонати, що відображають історію геноциду української нації.
Юні відвідувачі уважно розглядали фотографії, особисті речі, документи, що розповідають про ті жахливі часи. Глибоко вразили свідчення очевидців, що збереглися до наших днів, автентичні предмети, які допомагають усвідомити масштаби трагедії. Також почули розповідь про людяність, яка допомагала українцям вижити під час геноциду.
Екскурсія стала поштовхом для переосмислення поглядів на життя, яке є найвищою цінністю, і засвідчила, що історія циклічна, тому вкрай важливо відновити правду про геноцид, що повторюється в наші дні під час окупації територій сучасної України.
Яскравою подією в житті ліцеїстів Київського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання НАВС стало відвідування Музею «Становлення української нації» – унікального культурно-освітнього простору, який став популярним завдяки новаторському підходу до відтворення історії України.
Минулого тижня ліцеїсти Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС спільно з вихователем Антоном Тарасовим відвідали виставку «Революція Гідності: історія та пам'ять. 11 років потому», що проходить у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Захід став нагодою пригадати події, які змінили перебіг новітньої історії України, а також усвідомити значення Революції Гідності для становлення української нації.
03151, м.Київ, проспект Повітряних Сил, 53
[email protected]+ 38 (044) 249 09 53